דבר ראש העירייה

דבר ראש העירייה (הגדל)

תושבות ותושבים יקרים,

השנה אנחנו מקיימים את העדלאידע החמישית בתולדות העיר הרצליה.

מי האמין שבתוך חמש שנים העדלאידע של הרצליה תהיה אחד מהאירועים המרכזיים בישראל בחג הפורים. העירייה, כמו שאר תושבי הרצליה, גאה באירוע המרהיב והססגוני שמאפשר לכולנו, ילדים ומבוגרים, ליהנות מהתהלוכה היפה כאן, קרוב לבית.

אנחנו פועלים על מנת שכל האוכלוסיות יוכלו להיות נגישות לאירוע וליהנות מהעדלאידע. על כן עשינו השנה מתחם עבור ילדים עם צרכים מיוחדים, וכן הזמנו את מועדוני הגיל השלישי למתחם נוח ונגיש במרכז העיר.

העדלאידע בהרצליה היא בראש ובראשונה מפעל חינוכי חשוב, שנועד להעלות על סדר היום סוגיות ערכיות ותרבותיות בישראל. למפעל זה שותפים כל ילדי כיתות ד' בעיר, מדריכי וחניכי תנועת הצופים, מוזיאון הרצליה לאמנות ואגף החינוך של המוזיאון. לנגד עינינו עומדים גם העסקים המקומיים במרכז העיר, אשר נשכרים מהציבור אשר פוקד את מרכז העיר יותר ויותר מאירוע לאירוע.

הייחוד של העדלאידע בהרצליה, מעבר לתרומתה הערכית, הוא שכולה "תוצרת הרצליה״ - המשתתפים והיוצרים הם תושבי העיר, ההכנות הלוגיסטיות כולן הן פרי שיתופי פעולה בין-אגפיים. לצד עבודת העירייה, הצוותים החינוכיים בבתי הספר עובדים כבר מספר חודשים להצלחת האירוע והכל תחת הפקה עירונית של אגף תרבות נוער וספורט ושאר אגפי העירייה.

אני מזמין אתכם, תושבי העיר, לבוא וליהנות מהעדלאידע הבלתי נשכחת של הרצליה.

      


  שלכם, 

  משה פדלון
  ראש העירייה

חתימה של ראש העיר הרצליה 
  לצפייה ב:

לצפייה בפרק עדכון ישיר מראש העיר


עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525