לשכת מנכ''ל העירייה


אגרת משולחנו של המנכ"ל

 

תושבות ותושבים יקרים,

בימים אלה, בעיצומה של חופשת הקיץ, אנו בעיריית הרצליה פועלים ללא הפוגה על מנת להבטיח לילדי העיר שנת לימודים מהנה ובטוחה בסביבה פדגוגית נוחה, אסתטית ונעימה.

 

לשם כך, במהלך חודשי החופש הגדול, אנחנו מרכזים מאמץ עירוני-מקצועי בהשקעה של מיליוני שקלים בבנייה, שיפוץ, צביעה, שדרוג, החלפת תשתיות ועוד בבתי הספר, בגני הילדים ובמעונות היום. כמו כן, החל משנת הלימודים הקרובה יתווסף בית ספר יסודי חדש, ע"ש יצחק נבון הנשיא החמישי של מדינת ישראל, למערך מוסדות הלימוד שלנו.

 

ככלל, מערכת החינוך העירונית שלנו מובילה את תלמידי העיר להצטיין ועל כך מעידות הזכיות בתחרויות רבות, בארץ ובחו"ל, בתחומים רבים דוגמת מדעים, רובוטיקה, ספורט ועוד. יחד עם זאת, אנחנו דואגים גם לתלמידים עם לקויות למידה ו/או הפרעות קשב ופועלים לקדם תלמידים מבחינה לימודית, רגשית וחברתית.

 

לצד אלו, אנו דואגים להפעיל בכל מסגרות היול"א בעיר מערך רחב של תזונה בריאה, איכותית וטעימה בפיקוח ובתקנים מחמירים ביותר.

 

אבל החינוך אינו מסתיים בסוף יום הלימודים. גם בתום הלימודים במערך החינוך הפורמלי - עיריית הרצליה שמה לה למטרה לספק שפע של חוגים, פעילויות לימוד והעשרה ופעילויות של תנועות הנוער והמתנ"סים - כך שכל ילד בעיר יוכל ליהנות מהיצע רחב ביותר של פעילות העשרה מגוונת.

 

נדבך חשוב בפעילות החינוכית האדירה הזו הוא כמובן המעורבות הפעילה של ההורים, כאשר שיתוף הפעולה הטוב והקרוב איתם מהווה מנוף חשוב שבזכותו כולנו יוצאים נשכרים.

 

 
בברכה,

 

יהודה בן עזרא
מנכ"ל העירייה
 

                 
"" 
 
 
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525