מודעות דרושים ללא מכרז

הערות כלליות המתייחסות לכל מודעות הדרושים המופיעים בעמוד זה:

← בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
← הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא תצורפנה תעודות לא תענינה.

← מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית.

 


דרוש/ה אחראי/ת קפיטריה

דרוש/ה אחראי/ת קפיטריה

למועדון הנוער הכוכב השמיני הממוקם בהרצליה דרוש/ה אחראי/ת קפיטריה. תחילת עבודה מיידית. קורות חיים ל cochav8@gmail.com.
15/08/2018
דרוש/ה פקיד/ה קבלה למרכז 'אגדה'

דרוש/ה פקיד/ה קבלה למרכז 'אגדה'

התפקיד כולל: שיבוץ משתתפים לפעילויות השונות, מתן שרות ועזרה לקהל הלקוחות, אחריות על הנראות וסידור המרחב, מענה טלפוני וגביית כספים. אנו מחפשים עובד/ת עם תקשורת מצוינת, שמתאים לעבוד בסביבת הורים וילדים בגיל הרך. שעות עבודה ימים א', ב', ד', ה' 16:00- 19:30. תחילת עבודה מיידית! יש לשלוח קורות חיים למייל: orit.agada@gmail.com.
7/08/2018
דרושים: לבורנטים למעבדת ביולוגיה/כימיה/ביוטכנולוגיה

דרושים: לבורנטים למעבדת ביולוגיה/כימיה/ביוטכנולוגיה

יש להעביר קורות חיים בצרוף תעודות והמלצות לכתובת המייל: meir@madaim.org.il. הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה. תינתן עדיפות למועמדים עם צרכים מיוחדים וזאת בהתאם לכשירותם לביצוע העבודה הנדרשת. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית. בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
26/07/2018
דרוש/ה: חשב/ת שכר לאגף המינהל הכספי

דרוש/ה: חשב/ת שכר לאגף המינהל הכספי

יש להעביר קורות חיים בצרוף תעודות והמלצות לכתובת המייל: MottyL@herzliya.muni.il. הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה. תינתן עדיפות למועמדים עם צרכים מיוחדים וזאת בהתאם לכשירותם לביצוע העבודה הנדרשת. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית. בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
20/07/2018
דרושים: ממלאי מקום נציגי שירות טלפוני למוקד תשלומים ובירורים

דרושים: ממלאי מקום נציגי שירות טלפוני למוקד תשלומים ובירורים

יש להעביר קורות חיים בצרוף תעודות והמלצות לכתובת המייל: Taly@herzliya.muni.il. הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה. תינתן עדיפות למועמדים עם צרכים מיוחדים וזאת בהתאם לכשירותם לביצוע העבודה הנדרשת. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית. בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
13/07/2018
דרושים מדריכים למועדוניות - גילאי בי"ס יסודי

דרושים מדריכים למועדוניות - גילאי בי"ס יסודי

יש להעביר קורות חיים בצרוף תעודות, מסמכים נדרשים והמלצות למייל: Hamutal@herzliya.muni.il. הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה. תינתן עדיפות למועמדים עם צרכים מיוחדים וזאת בהתאם לכשירותם לביצוע העבודה הנדרשת. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית. בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
24/06/2018
דרושים ל-2 משרות: פקיד/ת שומה  + ממלא/ת מקום פקיד/ת שומה

דרושים ל-2 משרות: פקיד/ת שומה + ממלא/ת מקום פקיד/ת שומה

יש להעביר קורות חיים בצרוף תעודות והמלצות לכתובת המייל: SagitI@herzliya.muni.il. הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה. תינתן עדיפות למועמדים עם צרכים מיוחדים וזאת בהתאם לכשירותם לביצוע העבודה הנדרשת. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית. בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
24/06/2018
דרוש/ה ממלא/ת מקום בודק/ת בקשות להיתרי בנייה

דרוש/ה ממלא/ת מקום בודק/ת בקשות להיתרי בנייה

יש להעביר קורות חיים בצרוף תעודות, מסמכים נדרשים והמלצות למייל: TamarF@herzliya.muni.il. הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה. תינתן עדיפות למועמדים עם צרכים מיוחדים וזאת בהתאם לכשירותם לביצוע העבודה הנדרשת. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית. בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
21/06/2018
למוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית דרושים אנשים בעלי יכולת תקשורתית גבוהה לעמדת הקבלה

למוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית דרושים אנשים בעלי יכולת תקשורתית גבוהה לעמדת הקבלה

אחריות ודיוק, יכולת טכנית לתפעול תערוכות המוזיאון, שליטה טובה באנגלית ותפעול החנות והקופה הרושמת. העבודה בסופי שבוע. עדיפות לתושבי הרצליה והסביבה . אנא שלחו קורות חיים לדוא"ל: Info-museum@herzliya.muni.il. מועמדים מתאימים בלבד ייענו.
9/05/2018
דרושים: בודקי בקשות להיתר בניה

דרושים: בודקי בקשות להיתר בניה

יש להעביר קורות חיים בצרוף תעודות, מסמכים נדרשים והמלצות למייל: TamarF@herzliya.muni.il. הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית אישור ועדה עירונית. בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
6/05/2018
דרוש/ה: רכז/ת התנדבות בחירום במחלקת התנדבות

דרוש/ה: רכז/ת התנדבות בחירום במחלקת התנדבות

יש להעביר קורות חיים בצרוף תעודות והמלצות לכתובת המייל: AnatT@herzliya.muni.il. הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא תצורפנה תעודות לא תענינה. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית. בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
13/03/2018
דרושות: שינניות לשנת הלימודים תשע"ח

דרושות: שינניות לשנת הלימודים תשע"ח

הדרכות במוסדות החינוך: גנים, בתי ספר יסודיים וחטיבות ביניים * כפיפות למחלקת הבריאות העירונית
22/08/2017
דרושים: סייעות/ים לחינוך המיוחד

דרושים: סייעות/ים לחינוך המיוחד

אנחנו מחפשים אתכן/ם, בעלות/י הגישה והאהבה למקצוע, להצטרף אלינו למחלקה לחינוך מיוחד לעבודה באווירה נעימה ומשפחתית
8/08/2017
דרושים: סייעות/ים רפואיות/ים לשנת הלימודים תשע"ח

דרושים: סייעות/ים רפואיות/ים לשנת הלימודים תשע"ח

השגחה צמודה לילד/ה במוסד החינוכי - גן ילדים או בית ספר * כפיפות למחלקת הבריאות העירונית
8/08/2017
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525