מודעות דרושים ללא מכרז

הערות כלליות המתייחסות לכל מודעות הדרושים המופיעים בעמוד זה:

← בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
← הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא תצורפנה תעודות לא תענינה.

← מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית.

 


דרושים: סייעות/ים רפואיות/ים לשנת הלימודים תשע"ט

דרושים: סייעות/ים רפואיות/ים לשנת הלימודים תשע"ט

יש להעביר קורות חיים בצרוף תעודות והמלצות למייל: AdiH@herzliya.muni.il או לפקס מס': 09-9562116. לפרטים: מחלקת הבריאות העירונית טל: 09-9705206. הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה. בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
23/08/2018
דרושים: סייעות/ים לחינוך המיוחד

דרושים: סייעות/ים לחינוך המיוחד

יש להעביר קורות חיים בצרוף תעודות והמלצות למייל: Shosh2@herzliya.muni.il / Ronitza@herzliya.muni.il או לפקס מס': 09-9544672. מס' טלפון לבירורים: שוש 09-9705134 / רונית 09-9795293. הצעות שאינן עונות על דרישות התפקיד או הצעות שלהן לא תצורפנה תעודות לא תענינה. בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
23/08/2018
דרוש/ה אחראי/ת קפיטריה

דרוש/ה אחראי/ת קפיטריה

למועדון הנוער הכוכב השמיני הממוקם בהרצליה דרוש/ה אחראי/ת קפיטריה. תחילת עבודה מיידית. קורות חיים ל cochav8@gmail.com.
15/08/2018
דרוש/ה פקיד/ה קבלה למרכז 'אגדה'

דרוש/ה פקיד/ה קבלה למרכז 'אגדה'

התפקיד כולל: שיבוץ משתתפים לפעילויות השונות, מתן שרות ועזרה לקהל הלקוחות, אחריות על הנראות וסידור המרחב, מענה טלפוני וגביית כספים. אנו מחפשים עובד/ת עם תקשורת מצוינת, שמתאים לעבוד בסביבת הורים וילדים בגיל הרך. שעות עבודה ימים א', ב', ד', ה' 16:00- 19:30. תחילת עבודה מיידית! יש לשלוח קורות חיים למייל: orit.agada@gmail.com.
7/08/2018
דרושים: לבורנטים למעבדת ביולוגיה/כימיה/ביוטכנולוגיה

דרושים: לבורנטים למעבדת ביולוגיה/כימיה/ביוטכנולוגיה

יש להעביר קורות חיים בצרוף תעודות והמלצות לכתובת המייל: meir@madaim.org.il. הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה. תינתן עדיפות למועמדים עם צרכים מיוחדים וזאת בהתאם לכשירותם לביצוע העבודה הנדרשת. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית. בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
26/07/2018
דרושים מדריכים למועדוניות - גילאי בי"ס יסודי

דרושים מדריכים למועדוניות - גילאי בי"ס יסודי

יש להעביר קורות חיים בצרוף תעודות, מסמכים נדרשים והמלצות למייל: Hamutal@herzliya.muni.il. הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא יצורפו תעודות ומסמכים נדרשים לא תיענינה. תינתן עדיפות למועמדים עם צרכים מיוחדים וזאת בהתאם לכשירותם לביצוע העבודה הנדרשת. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית. בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
24/06/2018
למוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית דרושים אנשים בעלי יכולת תקשורתית גבוהה לעמדת הקבלה

למוזיאון הרצליה לאמנות עכשווית דרושים אנשים בעלי יכולת תקשורתית גבוהה לעמדת הקבלה

אחריות ודיוק, יכולת טכנית לתפעול תערוכות המוזיאון, שליטה טובה באנגלית ותפעול החנות והקופה הרושמת. העבודה בסופי שבוע. עדיפות לתושבי הרצליה והסביבה . אנא שלחו קורות חיים לדוא"ל: Info-museum@herzliya.muni.il. מועמדים מתאימים בלבד ייענו.
9/05/2018
דרוש/ה: רכז/ת התנדבות בחירום במחלקת התנדבות

דרוש/ה: רכז/ת התנדבות בחירום במחלקת התנדבות

יש להעביר קורות חיים בצרוף תעודות והמלצות לכתובת המייל: AnatT@herzliya.muni.il. הצעות שאינן עונות על הדרישות או הצעות שלהן לא תצורפנה תעודות לא תענינה. מועמד שהנו קרוב משפחה של עובד עירייה אחר או נבחר ציבור נדרש להצהיר על כך וקליטתו לעבודה מותנית באישור ועדה עירונית. בכל מקום בו נאמר בלשון זכר, הכוונה גם ללשון נקבה ולהיפך.
13/03/2018
עבור לתוכן העמוד
 הנהלת העירייה - רח' בן גוריון 22, הרצליה 4678525